BABE LABORATORIOS to hiszpańska marka kosmetyków dermatologicznych dla całej rodziny!

Produkty marki Babe Laboratorios znajdują się na liście najbardziej potrzebnych i rozpoznawalnych kosmetyków dermatologicznych na świecie. Jakość i unikalne rozwiązania dermokosmetyczne mające na celu wsparcie zdrowia przerosły oczekiwania konsumentów, co doprowadziło do szybkiego wzrostu popularności marki.

Dziś produkty Babe Laboratorios to wyjątkowe rozwiązania, które zaspokoją potrzeby całej rodziny - zarówno dzieci od pierwszego dnia ich życia, jak i dorosłych!

 

 

Marka BABE LABORATORIOS i charakterystyki jej produktów

Babe Laboratorios to hiszpańska marka zlokalizowana w Walencji, założona w 1994 roku przez dwóch naukowców z branży farmaceutycznej, a dziś będąca członkiem RNB Group (największej hiszpańskiej firmy kosmetycznej).

Produkty marki powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wyposażonym w innowacyjne linie certyfikowane ISO 9001:2015. Firma posiada własny dział badawczo-rozwojowy, w którym pracują najlepsi w kraju specjaliści, przeprowadzają szereg badań dermatologicznych, w wyniku których zostały opracowane formuły i unikalne produkty skuteczne w przeprowadzaniu zabiegów pielęgnacyjnych u osób ze skórą wrażliwą, o wysokiej jakości farmaceutycznej i absolutnej hipoalergiczności.

Wyjątkowość produktów marki polega również na tym, że dermokosmetyki BABE nadają się do każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej, z tendencją do atopowego zapalenia oraz ze zwiększoną suchością, ropnymi wypryskami i trądzikiem różowatym. Zapewniają delikatną i wysoce skuteczną pielęgnację skóry problematycznej.

Wśród podstawowych zalet produktów marki należy również wymienić:

  • Zastosowanie wyjątkowo skutecznych składników, a także synergicznych formuł (gdy składniki są dobierane w taki sposób, aby wzmacniały wzajemnie pozytywny efekt działania);
  • Pełną zgodność z wysokimi wymaganiami europejskich standardów farmaceutycznych;
  • Delikatny wpływ na skórę z zachowaniem jej naturalnej równowagi wodnej i pH;
  • Łatwość użytkowania produktów;
  • Dostępność cenową.

Kosmetyki Babe Laboratorios są produkowane w kilku seriach do różnych grup celów kosmetycznych. W asortymencie jest wyróżnianych pięć linii produktów, które są przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji:

  • Twarzy;
  • Ciała;
  • Włosów;
  • Skóry dziecięcej;
  • Przeciwsłonecznej.

LINIE BABE LABORATORIOS:

FACIAL CARE

Ta linia do pielęgnacji twarzy to podstawowy zestaw: micelarne oczyszczanie i nawilżanie do różnych typów cery (również wrażliwej).

W skład linii wchodzą produkty do 3 etapów pielęgnacji skóry:

🔵Oczyszczanie (woda micelarna, żel micelarny, dwufazowy olejek micelarny)

🔵Nawilżanie (krem-żel, lekki krem ​​z SPF 20, nawilżająco-odżywczy krem ​​z SPF 20)

🔵Specjalna pielęgnacja (peeling do twarzy, balsam do ust, regenerujący krem ​​do ust)